Satelity

STA / SAT

Provádíme komplexní návrh a instalaci televizních rozvodů. Provádíme instalace televizních satelitních rozvodů v rodinných i bytových domech. Zajistíme v ám příjem digitálního televizního v ysílání, nebo příjem TV/R programů ze satelitu.

  • Kompletní dodávky materiálu.
  • Montáže a zapojení společných televizních antén.
  • Montáže satelitních přijímačů.
  • Opravy a seřízení televizního a satelitního příjmu.

Společná televizní anténa (STA) je systémem společného příjmu televizních, rozhlasových a satelitních signálů v bytových domech. Na rozdíl od kabelové TV je celé zařízení STA v e v lastnictví majitele domu (družstva, společenství v lastníků, ..). v současnosti jsou na trhu zařízení, která zaručují špičkovou kvalitu obrazu a zvuku při zachování nízké ceny a v ysoké spolehlivosti.

Technologie hlavních stanic STA umožňuje bezchybný příjem současné analogové TV a bezproblémový přechod na příjem digitální TV.

STA se skládá z anténního systému (stožár + antény), hlavní stanice STA (obsahuje zesilovače, napájecí zdroj, modulátory a pod.), rozvodu signálu (kabeláž, rozbočovače) a účastnických zásuvek. Moderní STA je plně kompatibilní s digitálním televizním v ysíláním.