Profil

Naším hlavním cílem je poskytovat všestranné služby v oblasti ochrany osob a majetku.

Nabízíme komplexní řešení pro zabezpečovací zařízení, kamerové a záznamové systémy a požární zabezpečení. Zajišťujeme návrh, dodávku, montáž, revize a nepřetržitý servis.

Pro zákazníky, kteří mají s námi uzavřenou servisní smlouvu, je servisní pohotovost k dispozici 24 hodin denně po celý rok.

V současnosti nabízíme dodávky na klíč, od návrhu, přes samotnou realizaci, zaměření, zpracování dokumentace skutečného stavu, až po předání zařízení a servis i v dalších oblastech slaboproudých systémů jako je ozvučení, domácí telefony, videotelefony, dorozumívací zařízení, atd.

Zajistíme kompletní dodávku počítačů, které odpovídají vašim potřebám a požadavkům. Včetně dodávky hardware provedeme instalaci a oživení, a současně případné propojení na lokální síť, Internet a zprovoznění elektronické pošty. Součástí může být i instalace vhodného software. Dále nabízíme doplňkové zařízení k počítačům (tiskárny, kopírky, skenery, čtečky, webkamery, atd.)

Našim cílem je jít cestou technického pokroku, zvyšovat kvalitu práce, odbornou úroveň a profesionalitu při realizaci zakázek v souladu s platnou legislativou.

Snažíme se najít nejvýhodnější řešení a vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům všech našich zákazníků v těchto oblastech: